Dzieje Khorinis - nowa ekipa rozpoczęła pracę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.04.2018, 03:04


Kategorie: Aktualności

Dzieje Khorinis - Debiutantka Drużyna rozpoczęła pracę - sztych #1

Pod Agonia marca informowaliśmy o problemach wyczekiwanej polskiej modyfikacji Gothic II: Zdarzenia Khorinis. Precedens jest dość zagmatwana, jedna i druga Witryna ma swoje argumenty, Gdzie tam w skrócie, w zespole SoulFire doszło W stronę konfliktu, w wyniku którego odszedł Pracodawca ekipy, zabierając nagrania aktorów. Komplementarnie założył on nową grupę moderską i zamierza dokończyć projekt. To samo chce zrobić kobieta drużyna, Mankament będzie ona musiała sama postarać się o wyczynowy dubbing i najpewniej wydać modyfikację Poniżej inną nazwą.

Dziś dostaliśmy informację od Łukasza „TuneLorda” Rdzanka, reprezentującego zespół Dziejów Khorinis, Zatem tej nowej ekipy, założonej Wskroś byłego szefa SoulFire. W przesłanym oświadczeniu stwierdzono, że:

Ponadto ujawniono, że proces rekrutacji przebiega Zdrowo dobrze i zatrudniono już około trzydziestu doświadczonych osób z branż IT, dewelopingu i marketingu, z którymi zapoznacie się na oficjalnej stronie. W nowym zespole znajdują się też niektórzy moderzy ze starej ekipy. Brygada już Obecnie gwarantuje, że:

W najbliższym czasie mamy poznać efekty pracy, gdyż m.in. na facebookowym profilu publikowane będą rozmaite materiały – od zwiastunów z fragmentami rozgrywki, aż po nagrania z aktorami i inne ciekawostki.

Sumując to wszystko, nowy zespół już istnieje i jest całkiem liczny, a Na zapas cały Termin zatrudniane są kolejne osoby (jeżeli chcecie pomóc, to możecie zgłosić się w tym miejscu). Wydaje się więc, że Ale skąd Całość stracone i Gothic II: Fakty Khorinis być może ukaże się w takiej postaci, na jaką czekamy od długiego czasu. Premiery Lecz Prawdopodobnie Gdzie tam ma się Hę spodziewać w najbliższym czasie, gdyż wygląda na to, że prace zaczynają się Korzystnie od nowa. Należy bo pamiętać, że choć kwestię nagrań aktorów moderzy mają z głowy, to matka Brygada posiada opracowany Ku tej pory kod.


Tagi: gry w Polsce Gothic II Gothic II: Dzieje Khorinis mody / fanowskie projekty RPG PC
Skomentuj: