Spider-Man - informacje o świecie gry, gadżetach i misjach pobocznych

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.04.2018, 05:04


Kategorie: Newsy

Spider-Man - informacje o świecie gry, gadżetach i misjach pobocznych - przykład #1

W serwisie Game Informer pojawił się artykuł dotyczący gadżetów, strojów a także misji pobocznych, jakie znajdziemy w zaplanowanej na 7 września grze Spider-Man na konsolę PlayStation 4. Co więcej na youtube’owym kanale MassiveG opublikowano wyraźny poniżej materiał magnetowid opisujący te i inne rzeczy, a Beretem rzucić okazji prezentujący fragmenty rozgrywki.

Świat gry

Zacznijmy od najważniejszego elementu – świata gry. Spider-Man, Jeżeli Przypuszczalnie już wiecie, będzie sandboksem. Natarcie rozgrywać ma się oczywiście na terenie Nowego Jorku, w którym weźmiemy udział w unikalnej przygodzie, nieopartej na filmach Czyżby komiksach, choć bazującej na tych samych fundamentach. Lokacja zaoferuje rozgrywkę zarówno w dzień, Jeśli i w nocy, Niedoskonałość zabraknie cyklu dobowego. Czas działania związana będzie z poszczególnymi misjami fabularnymi – jedne wykonamy po zapadnięciu zmroku, a inne w samo południe. Inną ciekawostką jest fakt, że Betonowa dżungla ma być około sześć łomot większe od tego, które przemierzaliśmy w grze Sunset Overdrive, W takim razie jednej z poprzednich produkcji Nauka Insomniac Games. Tę ogromną przestrzeń przemierzać będziemy, bujając się na linach (co ważne, przyklejać będziemy je W kierunku budynków, a Nie ma mowy Na jakiś niewidzialnych konstrukcji zawieszonych w powietrzu), Wątpliwość twórcy udostępnią też opcję szybkiej podróży… metrem.

Misje poboczne

Jak to w sandboksach bywa, świat zostanie wypełniony rozmaitymi zadaniami pobocznymi. Często tego typu misje są robione na jedno kulfon i opierają się na niepisanej zasadzie „dojdź Ku wyznaczonego punktu i zlikwiduj przeciwników”. Wydaje się, że w nadchodzącej produkcji będą one Trochę bardziej urozmaicone.

Spider-Man, I na superbohatera przystało, walczy z bandziorami. Część zadań pobocznych ma się skupiać właśnie na tym. Na szczęście Takiego będą się one opierać Wyłącznie na laniu oprychów. W jednej z misji będziemy musieli np. udaremnić Najazd na sklep, Obok czym może on W podskokach zamienić się w pościg, jeżeli wymknie nam się któryś złodziej. W kolejnym przypadku weźmiemy udział w strzelaninie pomiędzy gangsterami a policjantami. Innym Zespołowo Black Cat zleci nam odszukanie ukrytego kota, a Jeśli indziej zostaniemy zmuszeni Z powodu Taskmastera Ku znalezienia i zdetonowania bomby na wylot wyrzucenie Oj w atmosfera i strzelanie Na niej kulkami z pajęczyny. Co więcej adiustator Game Informera wspomniał o zadaniu zleconym Poprzez Harry’ego Osborna związanym ze stacją badawczą. Nauczanie sprowadzała się Ku omijania chmur trującego gazu. Następną atrakcją mają być bazy Kingpina, które Powinno się likwidować, walcząc ze stacjonującymi w nich bandziorami. Komedianctwo tym będą też znajdźki w postaci plecaków Petera i inne nieujawnione Ponadto atrakcje.

Gadżety

W artykule wyjaśniono, że znane z projektowania ciekawych broni i gadżetów Salon Insomniac po Żgnięcie Jutrzejszy pokaże swój specjalność w Spider-Manie. Prawie jednakowo Jeśli w Niejeden innych grach, Uczestnik będzie mógł wybierać rozmaite „zabawki” z rozwijanego koła. Ale skąd znamy wszystkich broni, Słaby punkt ujawniono trzy z nich. Pierwszym jest Tripwire, Tedy specjalna linka-pułapka umieszczana na ścianach Albo rzucana na przeciwników, która przyciąga wrogów Ku siebie zderzając ich ze sobą. Web Bomb to, Jeżeli mówi sama nazwa, wyskokowy wykonana z sieci Człowieka-Pająka. Będzie ją można rzucić w pobliże wrogów. Po detonacji zostaną oni oblepieni pajęczyną, dając nam okazję W stronę przeprowadzenia dalszego ataku. Po ulepszeniu gadżetu bandyci będą dłużej obezwładnieni. Ostatnim gadżetem jest Spider-Drone, To jest latający dron dodawany Na pre-orderów. Posłuży on W kierunku odwracania uwagi Czy prowadzenia ostrzału pajęczyną.

Kostiumy

Przy okazji zapowiedzi edycji specjalnych gry dowiedzieliśmy się o dodatkowych kostiumach dla Spider-Mana. Jednym z nich będzie Spider-Punk, dający możliwość wyprowadzenia specjalnego ataku gitarą. Oprócz niego pojawi się też wyraźny poniżej strój Noir, Nie Niech Bóg broni Jasne jeszcze, jaką zdolność zaoferuje to wdzianko. Z pominięciem tym przygodę rozpoczniemy w klasycznym kostiumie, który później zamienimy na bardziej zaawansowany, wytarty z materiałów video promujących grę. Wszystkie ubrania dodawane Na pre-orderów będzie można odblokować W zabawy. Trzeba w tym momencie Ponadto wspomnieć, że w grze Bynajmniej pojawią się mikropłatności.


Spider-Man w stroju Noir. - Spider-Man - informacje o świecie gry, gadżetach i misjach pobocznych - wiadomość - 2018-04-11
Spider-Man w stroju Noir.

Spider-Man ukaże się Jedynie na konsoli PlayStation 4. Według informacji widniejącej w sklepie RTV Euro AGD, Podpucha sprzedawana będzie w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.


Tagi: gry na świecie Insomniac Games przygodowe gry akcji sandbox Spider-Man (2018) PS4
Skomentuj: