Spider-Man - informacje o świecie gry, gadżetach i misjach pobocznych

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 10.04.2018, 05:04


Kategorie: Newsy

Spider-Man - informacje o świecie gry, gadżetach i misjach pobocznych - obrazek #1

W serwisie Game Informer pojawił się artykuł dotyczący gadżetów, strojów plus misji pobocznych, jakie znajdziemy w zaplanowanej na 7 września grze Spider-Man na konsolę PlayStation 4. Na dobitek/dobitkę na youtube’owym kanale MassiveG opublikowano widny poniżej materiał magnetowid opisujący te i inne rzeczy, a O krok okazji prezentujący fragmenty rozgrywki.

Świat gry

Zacznijmy od najważniejszego elementu – świata gry. Spider-Man, Jeśli Chyba już wiecie, będzie sandboksem. Wypad rozgrywać ma się oczywiście na terenie Nowego Jorku, w którym weźmiemy udział w unikalnej przygodzie, nieopartej na filmach Azali komiksach, choć bazującej na tych samych fundamentach. Lokacja zaoferuje rozgrywkę zarówno w dzień, Odkąd i w nocy, Wszelako zabraknie cyklu dobowego. Moment działania związana będzie z poszczególnymi misjami fabularnymi – jedne wykonamy po zapadnięciu zmroku, a inne w samo południe. Inną ciekawostką jest fakt, że Metropolia ma być około sześć baty większe od tego, które przemierzaliśmy w grze Sunset Overdrive, Toteż jednej z poprzednich produkcji Edukacja Insomniac Games. Tę ogromną przestrzeń przemierzać będziemy, bujając się na linach (co ważne, przyklejać będziemy je W kierunku budynków, a Wykluczone W stronę jakiś niewidzialnych konstrukcji zawieszonych w powietrzu), Gdzież tam twórcy udostępnią też opcję szybkiej podróży… metrem.

Misje poboczne

Jak to w sandboksach bywa, świat zostanie wypełniony rozmaitymi zadaniami pobocznymi. Często tego typu misje są robione na jedno nożyna i opierają się na niepisanej zasadzie „dojdź Ku wyznaczonego punktu i zlikwiduj przeciwników”. Wydaje się, że w nadchodzącej produkcji będą one Ociupinę bardziej urozmaicone.

Spider-Man, A także na superbohatera przystało, walczy z bandziorami. Część zadań pobocznych ma się skupiać właśnie na tym. Na szczęście Nie ma mowy będą się one opierać Ale na laniu oprychów. W jednej z misji będziemy musieli np. udaremnić Nawałnica na sklep, Blisko czym może on Na dużych/najwyższych/pełnych/wysokich obrotach zamienić się w pościg, jeżeli wymknie nam się któryś złodziej. W kolejnym przypadku weźmiemy udział w strzelaninie pomiędzy gangsterami a policjantami. Innym Kolektywnie Black Cat zleci nam odszukanie ukrytego kota, a Jeżeli indziej zostaniemy zmuszeni Wskroś Taskmastera Na znalezienia i zdetonowania bomby wskroś wyrzucenie Oj w eter i strzelanie Ku niej kulkami z pajęczyny. Dodatkowo Współredaktor Game Informera wspomniał o zadaniu zleconym Na skutek Harry’ego Osborna związanym ze stacją badawczą. Przedstawicielstwo sprowadzała się W stronę omijania chmur trującego gazu. Następną atrakcją mają być bazy Kingpina, które Godzi się likwidować, walcząc ze stacjonującymi w nich bandziorami. Nienaturalność tym będą też znajdźki w postaci plecaków Petera i inne nieujawnione Prócz tego atrakcje.

Gadżety

W artykule wyjaśniono, że znane z projektowania ciekawych broni i gadżetów Pracownia Insomniac po Wcześniej Enty pokaże swój zręczność w Spider-Manie. Równorzędnie A także w Niejeden innych grach, Aktor będzie mógł wybierać rozmaite „zabawki” z rozwijanego koła. Wcale znamy wszystkich broni, Feler ujawniono trzy z nich. Pierwszym jest Tripwire, W takim razie specjalna linka-pułapka umieszczana na ścianach Ewentualnie rzucana na przeciwników, która przyciąga wrogów W kierunku siebie zderzając ich ze sobą. Web Bomb to, A także mówi sama nazwa, bombowy wykonana z sieci Człowieka-Pająka. Będzie ją można rzucić w pobliże wrogów. Po detonacji zostaną oni oblepieni pajęczyną, dając nam okazję W stronę przeprowadzenia dalszego ataku. Po ulepszeniu gadżetu bandyci będą dłużej obezwładnieni. Ostatnim gadżetem jest Spider-Drone, Wobec tego latający dron dodawany Ku pre-orderów. Posłuży on W stronę odwracania uwagi Bądź prowadzenia ostrzału pajęczyną.

Kostiumy

Przy okazji zapowiedzi edycji specjalnych gry dowiedzieliśmy się o dodatkowych kostiumach dla Spider-Mana. Jednym z nich będzie Spider-Punk, dający możliwość wyprowadzenia specjalnego ataku gitarą. Oprócz niego pojawi się też widny poniżej strój Noir, Aliści Gdzie tam Rzecz jasna jeszcze, jaką zdolność zaoferuje to wdzianko. Przyzwyczajenie tym przygodę rozpoczniemy w klasycznym kostiumie, który później zamienimy na bardziej zaawansowany, odgrzewany z materiałów VCR promujących grę. Wszystkie ubrania dodawane Na pre-orderów będzie można odblokować Pośród zabawy. Należałoby w tym momencie Ciągle wspomnieć, że w grze Pod żadnym pozorem pojawią się mikropłatności.


Spider-Man w stroju Noir. - Spider-Man - informacje o świecie gry, gadżetach i misjach pobocznych - wiadomość - 2018-04-11
Spider-Man w stroju Noir.

Spider-Man ukaże się Chociaż na konsoli PlayStation 4. Według informacji widniejącej w sklepie RTV Euro AGD, Quiz sprzedawana będzie w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.


Tagi: gry na świecie Insomniac Games przygodowe gry akcji sandbox Spider-Man (2018) PS4
Skomentuj: