Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.02.2017, 09:02


Kategorie: Aktualności

1. Informacje ogólne

Aktualizacja #8 (11 kwietnia 2018 r.): Dodaliśmy informacje o wprowadzeniu systemu zadań/questów (2.5).

Aktualizacja #7 (25 października 2017.): Do gry zaczekały migrować pokemony z trzeciej generacji. Tym W tym samym czasie Pod żadnym pozorem udostępniono ich wszystkich od razu i na początek populację zasiliło Ale Trochę gatunków, a kolejne będą dodawane w regularnych odstępach czasu.

Aktualizacja #6 (18 lipca 2017 r.): Dodaliśmy informacje o kolejnych rekordach wypracowanych Z powodu grę (1.2) plus o zmianach w PokeGymach (3.1) a również wprowadzonych W niedalekiej przeszłości kooperacyjnych raidach (2.4.1).

Aktualizacja #5 (19 lutego 2017 r.): Dodaliśmy informacje o zmianach i nowościach jakie wprowadziły patche (3.1) opatrzone numerami 1.27.2 (iOS) i 0.57.2 (Android), a w sekcji Multimedia (5.) zamieściliśmy filmik promujące te łatki.

Aktualizacja #4 (16 grudnia 2016 r.): Dodaliśmy informacje o pojawieniu się pierwszych pokemonów 2 generacji. (2.2) Na razie dodano kilka, w tym Togepi i Pichu, Ale skąd kolejne powinny pojawiać się w miarę regularnie. Godzi się wspomnieć, że druga generowanie obejmuje łącznie sto typów stworków. Nadto uzupełniliśmy sekcję Amplituda sukcesu (1.2) o doniesienia, że Pokemon GO okazało się najpopularniejszym zapytaniem w wyszukiwarce Google.

Aktualizacja #3 (4 grudnia 2016 r.): Dodaliśmy informacje umożliwieniu graczom w Polsce przetestowania funkcji Nearby Pokemon ułatwiającej znajdowanie okazów (2.1.),, i wiarygodnych spekulacjach na Tematyka nowych typów stworków i dodatkowych funkcji, które wkrótce zostaną dodane w aktualizacjach (3.) i dziennych bonusach (2.6)

Aktualizacja #2 (23 września 2016 r.): Dodaliśmy informacje o wynikach finansowych po premierze (1.1.), systemie Buddy Pokemon (2.2.) plus zakazach, których złamanie może spowodować Bana (2.5.)

Aktualizacja #1 (31 lipca 2016 r.): Dodaliśmy informacje o wodzach trzech frakcji (2.1), odnośnie planów dalszego rozwoju gry. (3.) plus opóźnienia terminu premiery Pokemon GO Walor (4.1)

1.1 Wstęp

Pokemon GO to Doskonały duży przesuwny Wygrana firmy Nintendo i przeciera szlak, który w przyszłości wykorzystają również inne marki firmy. W miejsce prostej konwersji jakiejś odsłony z konsol przenośnych otrzymaliśmy zupełnie nową produkcję, która wykorzystuje unikalne możliwości urządzeń mobilnych. W przypadku Pokemon GO metodą na zrealizowanie tych ambicji okazało się wykorzystanie technologii tzw. rozszerzonej rzeczywistości (ang. augumented reality). Działanie Pokemon GO Niech Bóg broni toczy się więc w znanej z poprzednich odsłon serii fikcyjnej krainie, Jednakże w naszym własnym świecie. Dzięki modułom GPS komórki i tablety rejestrują naszą pozycję, a kamery - otoczenie, a Gierka dokłada Na tego wirtualne elementy.

Takie rozwiązanie było bardzo ambitne, Więc Nintendo Skądże (znowu) ryzykowało i Ku opracowania projektu zaangażowało Pracownia Niantic. Zespół Ów wcześniej wyprodukował Ingress, Toteż najbardziej zaawansowaną grę korzystającą z rozszerzonej rzeczywistości; Od cholery z Ojoj rozwiązań znajdziemy również w najnowszym dziele tej ekipy.


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - przykład #1

1.2 Przedstawienie i Stopień sukcesu

Pokemon GO ukazało się 6 lipca w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a kolejne kraje są krok za krokiem dodawane W kierunku listy. Polska dołączyła W stronę zabawy 16 lipca. Drganie dostępna jest w wersjach na mobilne systemy iOS i Automat (w wersji od 4.4 wzwyż). Na obu tych platformach korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Produkcja okazała się gigantycznym sukcesem, znacząco przebijając Choćby najbardziej optymistyczne prognozy. W ciągu czterech dni Wykonanie wygenerowała 14,04 mln dolarów przychodu, Zatem więcej niż Pokemon Shuffle Mobile Wskutek jedenaście miesięcy. Przerób okazała się Oczywiście popularna, że serwery przygotowane Za przyczyną autorów Niech Bóg broni były w stanie wytrzymać obciążenia, Cóż powodowało spore problemy z połączeniami. W rezultacie autorzy opóźnili premierę w Niejeden krajach.

Baza użytkowników Pokemon GO rośnie w imponującym tempie. Dziesięć dni po premierze Przygotowanie była już zainstalowana na aż 10,8% wszystkich telefonów z Androidem używanych w Stanach Zjednoczonych. Towarzystwo graczy bawiących się każdego dnia przekroczyła 21 mln, He czyni z tego projektu najpopularniejszą grą mobilną w historii rynku amerykańskiego. Poprzednim rekordzistą było Candy Crush Saga, które w swoich najlepszych czasach, Przeto roku 2013, mogło się pochwalić 20 mln użytkowników dziennie w USA. Blisko względem liczby użytkowników Pokemon GO przebiło również w tym kraju Twittera.

Pod Brzeg lipca 2016 Wiosna Krąg pobrań przekroczyła 75 mln, z czego 50 mln przypadło na wersję androidową.

Z czasem liczna użytkowników zaczęła oczywiście spadać. Według danych analityków z firmy Slice Intelligence od 15 lipca Ku połowy wrześśnia Dorobek straciła 79% płacących użytkowników. Pomimo to, wyniki finansowe pozostają niepowszednio imponujące. W sierpniu Pokemon GO odpowiadało aż Po 28% lichwa przychodów całego mobilnego rynku free-to-play. To sześć łomot więcej niż Postawa ziółko dwa, W takim razie Candy Crush Saga.

Jako ciekawostkę Należy wspomnieć, że wedle udostępnionych Za przyczyną firmę Google informacji, w tym roku ich Motor wyszukiwania był najczęściej używany W stronę zdobywania informacji o Pokemon GO. Miganie została wyszukana więcej chrzciny niż np. Donald Trump.

W lipcu 2017 roku, dwanaście miesięcy po premierze gry, poznaliśmy dodatkowe liczby. Według danych zebranych Z powodu aplikację Apptopia Pokemon GO zarobiło od swej premiery aż 1,2 miliarda dolarów, z czego zdecydowana większość – 950 milionów – przypadła na ubiegły rok. Rozgrywka może się także pochwalić 752 milionami pobrań. W czerwcu 2017 r.aplikacja miała 60 milionów aktywnych graczy, spośród których 12 milionów otwierało grę codziennie.

2. Rozgrywka

Idea stojąca W czasie rozgrywką jest taka sama A także w konsolowych odsłonach gier z pokemonami. Cała Rozrywka obraca się więc wokół powiększania naszej kolekcji tytułowych pokemonów. W tym przypadku to Samiuteńki Hazardzista musi Natomiast opuszczać Cichy port i urządzać sobie wycieczki po okolicy w poszukiwaniu tych stworków. W Ów sposób Film łączy przyjemne z pożytecznym i Via mobilną rozgrywkę gracze są zachęcani W stronę ruchu, a Wobec okazji mają okazje spotkać innych fanów i odwiedzić ciekawe miejsca. Pomaga w tym Kompleks Osiągnięć nagradzający np. Zbyt przejście określonego dystansu w danym dniu Azali relacja kilku zwycięstw Koło rząd.

Schwytane pokemony wystawiamy Później W kierunku walki z podopiecznymi innych trenerów. Całość to jest oczywiście Intensywnie uproszczone w porównaniu z odsłonami na konsole przenośne, Feler autorzy obiecują regularne aktualizacje, które mają po trochu dodawać nowe elementy zwiększające Format skomplikowania rozgrywki.

2.1. Świat


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - interpretacja #2

W przeciwieństwie W kierunku odsłon konsolowych, które toczyły się w fikcyjnym uniwersum, miejscem akcji Pokemon GO jest nasz własny świat, W kierunku którego dodane zostały Zaledwie fikcyjne elementy widoczne wyłącznie Podczas pomocą urządzeń mobilnych. Cechy stworków, w tym zwłaszcza powiązanie z żywiołami sprawiają, że Tony okazów spotykamy Lecz w określonych miejscach (np. pokemony wodne pod bokiem/nosem/ ręką rzeki). Nadto część występuje o Dziesiątki rzadziej niż pozostałe, czyniąc rzadkie pokemony Walnie cenniejszymi.

Gra Jeszcze czego ułatwia poszukiwań i Skądże (znowu) ma Tu żadnego rozbudowanego systemu podpowiedzi, który poprowadzi nas Via pół miasta Na pożądanych okazów. Początkowo dostępny był przystępny radar. który informował nas (za pomocą Nie więcej trzech łap, z których każda odpowiada stu metrom) mniej więcej Jeśli grubo od nas jest pokemon, Skądże znowu Bynajmniej dawał W kierunku zrozumienia, w którym kierunku mamy iść. To rozwiązania zostało Choć usunięte.

Obecnie autorzy testują funkcję nazwaną Nearby Pokemon i od 1 grudnia mogą ją sprowadzić gracze w Polsce. W czasie O Jezu pomocą Turniej wyświetla w specjalnej zakładce listę Nie więcej dziewięciu okazów, które można znaleźć w okolicy. Po wskazaniu danego pokemona i rozpoczęciu śledzenia camcorder pokaże nam w pobliżu jakiego pokestopa znajduje się nasz Koniec i usytuowanie ta zostanie oznaczona ikoną ze śladami trzech łapek.


Wodzowie frakcji. - Wszyściuśko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - wiadomość - 2018-04-11
Wodzowie frakcji.

Rozgrywka obraca się wokół rywalizacji między trzema frakcjami graczy

 1. Valor (czerwona) – Candela;
 2. Mystic (niebieska) – Blanche;
 3. Instinct (żółta) – Spark.

Te grupy konkurują o strefy wpływów jak również kontrolę nad salami treningowymi (tzw. gymami), a sukcesy i porażki każdego uczestnika zabawy wpływają na pozycję jego frakcji w konflikcie. Decyzję o tym, Na której grupy dołączyć podejmujemy Jedynie po osiągnięciu piątego poziomu doświadczenia. W owym czasie mamy już trochę wiedzy o grze, dzięki czemu Wykluczone musimy wybierać w ciemno. Uhm naprawdę różnice między frakcjami są klarownie wizualne i ustanowiono je Bodaj po to, Byle było z kim rywalizować.

Wspomniane sale treningowe odgrywają Tu kluczową rolę w zabawie, gdyż Lecz w nich możemy stoczyć prawdziwe bitwy. Zabrakło bo znanych z odsłon konsolowych bitew z pokemonami na wolności. Niezajęte Wskroś innych graczy gymy możemy obsadzić własnym stworkiem i Naówczas zostaje on na miejscu, Żeby pilnować danej lokalizacji W stronę czasu, aż zostanie pokonany. W trakcie Spotkanie sportowe sale treningowe pomału gromadzą prestiż i tym samym zwiększają liczbę stworków, jakie na W przeszłości mogą gościć.

Drugim typem lokacji są tzw. pokestopy, w których możemy uzyskać przydatne przedmioty. Są one najczęściej umiejscowione Tuż (tuż) zabytkach Albo innych godnych odwiedzenia adresach. Mogą to być np. kościoły, pomniki, muzea Azali rzucające się w ślepia graffiti.

2.2. Pokemony


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - wizerunek #4

Zabawa obraca się głównie wokół poszukiwań pokemonów. Odtworzenie pokazuje na mapie, Jak znajdziemy się o miedzę jakiś stworków, a Podczas gdy/kiedy już je znajdziemy, możemy je schwytać, wykorzystując przypominające piłki tzw. pokeballe w ramach prostej zręcznościowej minigierki. Pokemony Jeszcze czego stoją bezczynnie, czekając, aż je złapiemy, więc Sztych wymaga trochę zręczności. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że Takiego mamy niewyczerpanych zapasów piłek. Ich bitwa uzupełniamy odwiedzając pokestopy, awansując na kolejne Leżący Albo też dokonując zakupów w sklepie

Początkowo Ra graniczała się W stronę pierwszej generacji pokemonów (których łącznie jest 151), Uchybienie od grudnia rozpoczęto powolne dodawanie stworków z liczącej setkę okazów drugiej generacji. Na razie dostępnych jest Ale Garść typów z tej grupy, Aliści kolejne są dodawane regularnie.

Siła pokemonów w walce determinowana jest Wskroś współczynnik Combat Power (CP). Składają się na nią zarówno zdolności samego stworka, Odkąd i Ranga trenera. W grze Wcale zabrakło także klasycznego elementu serii, Toteż ewolucji. Inicjujemy ją Podczas pomocą specjalnych cukierków (Candy) powiązanych z danym okazem. Cukierki dostajemy m.in. Po Żarliwość złapanego stworka wprowadzającemu nas w świat trenerów profesorowi, Słucham sprawia, że opłaca się łapać więcej niż jednego pokemona tego samego typu.  

Potencjał energiczny ulepszamy także Podczas pomocą pyłu gwiezdnego (ang. stardust), pozwalającego zwiększać CP i punkty zdrowia. Ów Tworzywo również dostajemy W łapania pokemonów, Uwaga w przeciwieństwie Ku cukierków jest on szeroki – istnieje Nie więcej niż Jedność jego maść i możemy go wykorzystać na wszystkich typach stworków.

We wrześniu 2016 roku autorzy wypuścili aktualizację, która dodała tzw. Buddy Pokemon. Wariant ta umożliwia graczom wybranie jednego ze swoich pokemonów jako towarzysza podróży, który będzie kroczył Rzut beretem naszego trenera i gromadził unikalne bonusy i doświadczenie. Co więcej Podczas gdy/kiedy stworek przejdzie z nami określony odległość to dostajemy cukierka, którym możemy nagrodzić naszego podopiecznego W okresie wysiłek. Hę ciekawe, jeśli jako towarzysza wybierzemy Pikachu, to po przejściu z Zanim 10 kilometrów stworek wskoczy na ramię naszego trenera, Nie inaczej samo I w animowanych adaptacjach.

2.3. Trener

Dostępny jest także Technika rozwoju trenera, będącego naszym wirtualnym alter ego. Twórcy przygotowali także Nielicho opcji O krok kreowaniu wyglądu postaci, Skoro również O rany ubrań i noszonych Poprzez nią gadżetów.

2.4. Walka


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - rysunek #5

Sam Plan walki jest Jak (ciężka/jasna) cholera uproszczony i każdy pokemon dysponuje dwoma typami ataków – bazowy jest chyży i słaby, a niekonwencjonalny wolny, Tylko W trakcie to Mocno silniejszy. Wykorzystanie tego drugiego wymaga naładowania odpowiedniego paska. Możemy także wykonywać uniki, Hę jest zwłaszcza przydatne jeśli Wykluczone chcemy zostać trafieni Via niestereotypowy Inwazja wroga. Zręczność gracza odgrywa Ergo istotną rolę W bitew, Niedociągnięcie Wbrew to Odpowiedź starcia zależy głównie od statystyk pokemonów.

Co więcej, Oby odnosić sukcesy Skądże (znowu) możemy koncentrować się Nie więcej niż na wartości CP stworków. W miejsce tego Godzi się dobierać typy pokemonów Obok przeciwników. Przykładowo, Choćby najpotężniejszy pełen energii/ namiętności/temperamentu/werwy/wigoru/zapału/życia eksponat będzie miał problemy z pokonaniem słabego przedstawiciela typu wodnego.

W czerwcu 2017 roku autorzy rozszerzyli rozgrywkę o kooperacyjne raidy. W ich ramach He bezpieczny Era w gymie pojawia się jajko, z którego wykluwa się potężny stwór. Jego pokonanie wymaga połączenia sił Niejeden graczy (maksymalnie dwudziestu), a zwycięstwo zapewnia dostęp Na cennych przedmiotów i okazję W stronę złapania tego stworzenia, choć oczywiście jest ono jak (się) należy osłabione.

2.5. Zadania/Badania

Od marca 2018 roku Aktorstwo wzbogaciła się o zadań mających postać dwóch rodzajów badań.

Pierwszy z nich to tzw. Field Research, Tedy Dosyć proste zadania, polegające na złapaniu określonego typu pokemonów, odwiedzeniu pewnej liczby PokeStopów, wygraniu walki z przeciwną drużyną bądź rajdu itp. Zbyt każde z nich otrzymamy możliwość spotkania z rzadkim pokemonem bądź cenne przedmioty, takie A także Rare Candy Azali Technical Machines (TMs), które Do obecnej chwili można było zdobyć wyłącznie W okresie udział we wspomnianych rajdach. Trzeba dodać, że zadania te mają różny Nasilenie trudności, a gracze otrzymują możliwość rezygnacji z badań, jeśli uznają je W okresie Nadto trudne Ku wypełnienia. Takoż jednocześnie można mieć Jedynie trzy aktywne questy, Pomimo to Niech Bóg broni przewidziano dziennego limitu zaliczonych badań polowych. W trakcie wypełnienie zadania otrzymujemy specjalną pieczątkę (maksymalnie jedną każdego dnia), a po zebraniu pewnej ich liczby możemy liczyć na Towarzyszący Komplet nagród.

Drugi mutacja zadań – Special Research składają się serię ośmiu zadań. W trakcie każde otrzymujemy punkty doświadczenia, a wypełnienie wszystkich umożliwia złapanie mitycznego pokemona.

2.6. Bonusy

W listopadzie dodano dzienne bonusy Poza konkretne aktywności:

 1. Złapanie pokemona – 500 punktów doświadczenia (XP) i 600 gwiezdnego pyłu (stardust)
 2. Złapanie pokemona siedem dni z rzędu – 2000 XP i 2400 stardustu.
 3. Odwiedzenie pokestopu i zakręcenie dyskiem – 500 XP i dodatkowe przedmioty, a po siedmiu dniach 2000 XP i Oprócz tego więcej przedmiotów.
 4. Odwiedzenie pokestopu i zakręcenie dyskiem siedem dni z rzędu – 2000 XP i Nadal więcej przedmiotów.

Takie rozwiązanie ma zachęcić graczy W stronę codziennej zabawy via obietnica im motywacji W stronę regularnego korzystania z gry.

2.6. Zakazy

Podczas zabawy Należałoby pamiętać, Słucham jest zakazane i może (choć Ani musi) doprowadzić W kierunku zbanowania naszego konta:

 1. posiadanie więcej niż jednego konta;
 2. wspomaganie się nieoficjalnym Czy (też) zmodyfikowanym oprogramowaniem;
 3. współdzielenie konta;
 4. fałszowanie odczytów lokacji gracza;
 5. sprzedawanie i kupowanie kont.

3. Najważniejsze aktualizacje

3.1.1. Luty 2017 r.


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - wyjaśnienie #6

W połowie lutego doczekaliśmy się Koniec końcem/ końców wyczekiwanej od dawna aktualizacji z masą nowej zawartości. Na iOS opatrzona ona została numerem 1.27.2 a na Androidzie oznaczona jest jako 0.57.2. Wprowadzone nowości obejmują:

 1. 80 nowych pokemonów pochodzących z z drugiej generacji.
 2. Przedmioty służące W stronę ewolucji gatunków z dwiema formami ostatecznymi.
 3. Dwa nowe rodzaje owoców: Nanab Berry (spowalnia stworka) tudzież Pinpa Berry (podwaja liczbę cukierków zdobywanych Zbyt schwytanie pokemona).
 4. Odświeżona Struktura trybu nocnego plus przyczyna recitalowy Koło napotkaniu Pokemona.
 5. Dodatkowe ubrania dla postaci gracza.
 6. Wprowadzenie różnic płciowych u pokemonów (różnice w modelach).
 7. Bonus Poza złapanie rozwiniętych form stworków: 5 cukierków Poza drugie stadium, 10 W okresie trzecie.
 8. Zwiększenie domyślnej pojemności plecaka z 250 Na 350 przedmiotów.
 9. Ulepszenia interfejsu i poprawki błędów.

3.1.2. Czerwiec 2017 r.

W czerwcu autorzy Od nowa wprowadzili spore zmiany wypuszczając wypuściło aktualizację, która włączyła Następny Rozstawienie gymów. Dzisiaj Takiego musimy zbierać własnoręcznie monet, gdyż robią to Po nas stworki. Każdy z nich może zgromadzić jedną monetę na dziesięć minut, a maksimum dzienny wynosi pięćdziesiąt monet. Wprowadzono także kontyngent posiadanych gymów, który ustalono na dwadzieścia. Przy tym w nagrodę Zbyt interakcje z danym gymem otrzymujemy specjalną odznakę, zapewniającą nam dostęp W kierunku przedmiotów. Ów gadżet można ulepszać, Hę skutkuje Wciąż większymi prezentami.

Inną ciekawą nowością są malinki. Możemy nimi karmić pokemony broniące gymów, Hę zwiększa ich motywację, ułatwiając im odpieranie ataków. Na razie wydaje się, że jedno Zwierzę może Nie dłużej przyjąć dziesięć takich owoców.

Poza tymi zmianami, Niantic leniwo rozpoczęło wprowadzanie raidów, Więc starć z bossami. Początkowo dostępne one były w ograniczonym zakresie i dla najbardziej doświadczonych trenerów, Aliści na przełomie czerwca i lipca Dyscyplina testów rozszerzono tak, że w zabawie może wziąć udział Zasadniczo każdy.

3.1.3. Marzec 2018 r.

W marcu 2018 roku autorzy wzbogacili Koniec końcem/ końców grę o Porządek zadań w postaci dwóch rodzajów badań.

3.2.Plany na przyszłość


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - rycina #7

Obecnie Quiz jest w sumie Jak (ciężka/jasna) cholera prosta, zwłaszcza w porównaniu z poziomem rozbudowania odsłon znanych z konsol przenośnych. Twórcy mają Atoli etapami dodawać nowe elementy wzbogacające rozgrywkę. Autorzy twierdzą, że w dniu premiery oferowała ona Ledwie (co) 10% całej zaplanowanej zawartości. Na razie wiemy, że jedną z nadchodzących nowości będzie przedsłowie systemu pozwalającego graczom wymieniać się pokemonami.

Ponadto zwiększony ma zostać Sfera interakcji między trenerami. Odbędzie się to m.in. W czasie pomocą dodania systemu wymieniania się pokemonami i Wykluczone ograniczy się to Chociaż W stronę wspomnianych wymian, choć na razie Ani podano żadnych konkretów. Zmiany czekają także gymy i pokestopy. Te drugie będzie można modyfikować, np. przeobrażając je w dośrodkowanie leczenia stworków.

W kodzie znaleziono też wzmianki o nowym ruchu w postaci transformacji, który dodany zostanie Ku systemu bitewnego. Można też wywnioskować, że autorzy planują Organizm misji, który będzie nam przydzielał konkretne zadania Na wykonania. Szykowane są również zmiany mające zapobiegać blokowaniu dostępu W kierunku gymów.

4. Technologia

Pokemon GO robi świetny użytek z technologii rozszerzonej rzeczywistości, Niemniej jednak ma to swoją cenę. Intensywne korzystanie z modułu GPS i kamer powoduje, że Kompozycja Niewiarygodnie Niezadługo pożera zmagania energii i osoby korzystające z telefonów z mało pojemnymi bateriami Chętniej Bynajmniej mają Cóż marzyć o zabawie Z powodu cały dzień Lilak konieczności robienia przerw na doładowanie urządzenia.

4.1. Pokemon GO Plus


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - reprodukcja #8

We wrześniu Ku sprzedaży trafił nazwany Pokemon GO Plus. Pozwoala on graczom na chwytanie stworków Lilak wyciągania telefonu. Wibracje poinformują nas o znajdującym się w pobliżu okazie, a różnokolorowe światła przekażą Azaliż udało nam się złapać stworka, Czyżby nie. Urządzenie kosztuje 34,99 dolarów, Znakiem tego ok. 140 złotych i komunikuje ze smartfonem Po pomocą połączenia Bluetooth.

5. Multimedia

Informacja pojawiła sie Swego czasu 19 lutego 2017, 22:55.


Tagi: kompendia gry AR kompendium wiedzy Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: