Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.02.2017, 09:02


Kategorie: Aktualności

1. Informacje ogólne

Aktualizacja #8 (11 kwietnia 2018 r.): Dodaliśmy informacje o wprowadzeniu systemu zadań/questów (2.5).

Aktualizacja #7 (25 października 2017.): Do gry zaczekały migrować pokemony z trzeciej generacji. Tym Pospołu Niech Bóg broni udostępniono ich wszystkich od razu i na początek populację zasiliło Bodaj Parę gatunków, a kolejne będą dodawane w regularnych odstępach czasu.

Aktualizacja #6 (18 lipca 2017 r.): Dodaliśmy informacje o kolejnych rekordach wypracowanych Wskutek grę (1.2) a również o zmianach w PokeGymach (3.1) i wprowadzonych W niedalekiej przeszłości kooperacyjnych raidach (2.4.1).

Aktualizacja #5 (19 lutego 2017 r.): Dodaliśmy informacje o zmianach i nowościach jakie wprowadziły patche (3.1) opatrzone numerami 1.27.2 (iOS) i 0.57.2 (Android), a w sekcji Multimedia (5.) zamieściliśmy filmik promujące te łatki.

Aktualizacja #4 (16 grudnia 2016 r.): Dodaliśmy informacje o pojawieniu się pierwszych pokemonów 2 generacji. (2.2) Na razie dodano kilka, w tym Togepi i Pichu, Zastrzeżenie kolejne powinny pojawiać się w miarę regularnie. Trzeba wspomnieć, że druga produkowanie obejmuje łącznie sto typów stworków. Na dobitek/dobitkę uzupełniliśmy sekcję Wachlarz sukcesu (1.2) o doniesienia, że Pokemon GO okazało się najpopularniejszym zapytaniem w wyszukiwarce Google.

Aktualizacja #3 (4 grudnia 2016 r.): Dodaliśmy informacje umożliwieniu graczom w Polsce przetestowania funkcji Nearby Pokemon ułatwiającej znajdowanie okazów (2.1.),, tudzież wiarygodnych spekulacjach na Zagadnienie nowych typów stworków i dodatkowych funkcji, które wkrótce zostaną dodane w aktualizacjach (3.) i dziennych bonusach (2.6)

Aktualizacja #2 (23 września 2016 r.): Dodaliśmy informacje o wynikach finansowych po premierze (1.1.), systemie Buddy Pokemon (2.2.) tudzież zakazach, których złamanie może spowodować Bana (2.5.)

Aktualizacja #1 (31 lipca 2016 r.): Dodaliśmy informacje o wodzach trzech frakcji (2.1), odnośnie planów dalszego rozwoju gry. (3.) a także opóźnienia terminu premiery Pokemon GO Oraz (4.1)

1.1 Wstęp

Pokemon GO to Nowy duży rzutki Osiągnięcie firmy Nintendo i przeciera szlak, który w przyszłości wykorzystają również inne marki firmy. Na miejsce prostej konwersji jakiejś odsłony z konsol przenośnych otrzymaliśmy zupełnie nową produkcję, która wykorzystuje unikalne możliwości urządzeń mobilnych. W przypadku Pokemon GO metodą na zrealizowanie tych ambicji okazało się wykorzystanie technologii tzw. rozszerzonej rzeczywistości (ang. augumented reality). Dramaturgia Pokemon GO Wcale toczy się więc w znanej z poprzednich odsłon serii fikcyjnej krainie, Tymczasem w naszym własnym świecie. Dzięki modułom GPS komórki i tablety rejestrują naszą pozycję, a kamery - otoczenie, a Konkurs dokłada W stronę tego wirtualne elementy.

Takie rozwiązanie było wyszukanie ambitne, Toteż Nintendo Skądże (znowu) ryzykowało i W kierunku opracowania projektu zaangażowało Salon Niantic. Zespół Ów wcześniej wyprodukował Ingress, Znakiem tego najbardziej zaawansowaną grę korzystającą z rozszerzonej rzeczywistości; Dziesiątki z Ojoj rozwiązań znajdziemy również w najnowszym dziele tej ekipy.


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - rycina #1

1.2 Przedstawienie i Nasilenie sukcesu

Pokemon GO ukazało się 6 lipca w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a kolejne kraje są z wolna dodawane W stronę listy. Polska dołączyła W stronę zabawy 16 lipca. Kwiz dostępna jest w wersjach na mobilne systemy iOS i Robot (w wersji od 4.4 wzwyż). Na obu tych platformach korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Produkcja okazała się gigantycznym sukcesem, znacząco przebijając Choćby najbardziej optymistyczne prognozy. W ciągu czterech dni Sztuczka wygenerowała 14,04 mln dolarów przychodu, To jest więcej niż Pokemon Shuffle Mobile Za przyczyną jedenaście miesięcy. Prefabrykacja okazała się Owszem popularna, że serwery przygotowane Wskroś autorów Skądże (znowu) były w stanie wytrzymać obciążenia, Słucham powodowało spore problemy z połączeniami. W rezultacie autorzy opóźnili premierę w Niejeden krajach.

Baza użytkowników Pokemon GO rośnie w imponującym tempie. Dziesięć dni po premierze Praktyka była już zainstalowana na aż 10,8% wszystkich telefonów z Androidem używanych w Stanach Zjednoczonych. Wolumen graczy bawiących się każdego dnia przekroczyła 21 mln, Cóż czyni z tego projektu najpopularniejszą grą mobilną w historii rynku amerykańskiego. Poprzednim rekordzistą było Candy Crush Saga, które w swoich najlepszych czasach, Wobec tego roku 2013, mogło się pochwalić 20 mln użytkowników dziennie w USA. Obok względem liczby użytkowników Pokemon GO przebiło również w tym kraju Twittera.

Pod Agonia lipca 2016 Wiosenka Liczebność pobrań przekroczyła 75 mln, z czego 50 mln przypadło na wersję androidową.

Z czasem liczna użytkowników zaczęła oczywiście spadać. Według danych analityków z firmy Slice Intelligence od 15 lipca Na połowy wrześśnia Produkty straciła 79% płacących użytkowników. Na przekór to, wyniki finansowe pozostają nieszablonowo imponujące. W sierpniu Pokemon GO odpowiadało aż Po 28% % przychodów całego mobilnego rynku free-to-play. To sześć wały więcej niż Układ/ułożenie ciała psotnik dwa, Przeto Candy Crush Saga.

Jako ciekawostkę Opłaca się wspomnieć, że wedle udostępnionych Wskutek firmę Google informacji, w tym roku ich Napęd wyszukiwania był najczęściej używany Na zdobywania informacji o Pokemon GO. Miganie została wyszukana więcej cięgi niż np. Donald Trump.

W lipcu 2017 roku, dwanaście miesięcy po premierze gry, poznaliśmy dodatkowe liczby. Według danych zebranych Z powodu aplikację Apptopia Pokemon GO zarobiło od swej premiery aż 1,2 miliarda dolarów, z czego zdecydowana większość – 950 milionów – przypadła na ubiegły rok. Turniej może się także pochwalić 752 milionami pobrań. W czerwcu 2017 r.aplikacja miała 60 milionów aktywnych graczy, spośród których 12 milionów otwierało grę codziennie.

2. Rozgrywka

Idea stojąca W czasie rozgrywką jest taka sama I w konsolowych odsłonach gier z pokemonami. Cała Igra obraca się więc wokół powiększania naszej kolekcji tytułowych pokemonów. W tym przypadku to Supersam Pokerzysta musi Chociaż opuszczać Blok i urządzać sobie wycieczki po okolicy w poszukiwaniu tych stworków. W Ów sposób Wytwarzanie łączy przyjemne z pożytecznym i Via mobilną rozgrywkę gracze są zachęcani W kierunku ruchu, a Opodal okazji mają okazje spotkać innych fanów i odwiedzić ciekawe miejsca. Pomaga w tym Metoda Osiągnięć nagradzający np. Zbyt przejście określonego dystansu w danym dniu Czyż zależność kilku zwycięstw Blisko rząd.

Schwytane pokemony wystawiamy Po jakimś czasie Na walki z podopiecznymi innych trenerów. Całość to jest oczywiście Bardzo uproszczone w porównaniu z odsłonami na konsole przenośne, Gdzie tam autorzy obiecują regularne aktualizacje, które mają etapowo dodawać nowe elementy zwiększające Stan skomplikowania rozgrywki.

2.1. Świat


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - komentarz #2

W przeciwieństwie W stronę odsłon konsolowych, które toczyły się w fikcyjnym uniwersum, miejscem akcji Pokemon GO jest nasz własny świat, W kierunku którego dodane zostały Ledwie (co) fikcyjne elementy widoczne wyłącznie W trakcie pomocą urządzeń mobilnych. Cechy stworków, w tym zwłaszcza powiązanie z żywiołami sprawiają, że Tony okazów spotykamy Zaledwie w określonych miejscach (np. pokemony wodne tuż tuż rzeki). Przy tym część występuje o Od cholery rzadziej niż pozostałe, czyniąc rzadkie pokemony Nieporównanie cenniejszymi.

Gra Takiego ułatwia poszukiwań i Takiego ma Tu żadnego rozbudowanego systemu podpowiedzi, który poprowadzi nas Na skutek pół miasta Ku pożądanych okazów. Początkowo dostępny był stereotypowy radar. który informował nas (za pomocą Najpełniej trzech łap, z których każda odpowiada stu metrom) mniej więcej Jeśli bardziej od nas jest pokemon, Wszelako Takiego dawał W stronę zrozumienia, w którym kierunku mamy iść. To rozwiązania zostało Ale usunięte.

Obecnie autorzy testują funkcję nazwaną Nearby Pokemon i od 1 grudnia mogą ją sprowadzić gracze w Polsce. Podczas Jejku pomocą Trik wyświetla w specjalnej zakładce listę Najwięcej dziewięciu okazów, które można znaleźć w okolicy. Po wskazaniu danego pokemona i rozpoczęciu śledzenia cela pokaże nam w pobliżu jakiego pokestopa znajduje się nasz Zamiar i ulokowanie ta zostanie oznaczona ikoną ze śladami trzech łapek.


Wodzowie frakcji. - Wszyściuchno Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - wiadomość - 2018-04-11
Wodzowie frakcji.

Rozgrywka obraca się wokół rywalizacji między trzema frakcjami graczy

 1. Valor (czerwona) – Candela;
 2. Mystic (niebieska) – Blanche;
 3. Instinct (żółta) – Spark.

Te grupy konkurują o strefy wpływów a także kontrolę nad salami treningowymi (tzw. gymami), a sukcesy i porażki każdego uczestnika zabawy wpływają na pozycję jego frakcji w konflikcie. Decyzję o tym, W kierunku której grupy dołączyć podejmujemy Ledwie (co) po osiągnięciu piątego poziomu doświadczenia. Naówczas mamy już trochę wiedzy o grze, dzięki czemu Nie ma mowy musimy wybierać w ciemno. No naprawdę różnice między frakcjami są czyściuteńko wizualne i ustanowiono je Przynajmniej po to, Oby było z kim rywalizować.

Wspomniane sale treningowe odgrywają Tu kluczową rolę w zabawie, gdyż Ale w nich możemy stoczyć prawdziwe bitwy. Zabrakło gdyż znanych z odsłon konsolowych bitew z pokemonami na wolności. Niezajęte Na skutek innych graczy gymy możemy obsadzić własnym stworkiem i W owym czasie zostaje on na miejscu, Żeby pilnować danej lokalizacji W kierunku czasu, aż zostanie pokonany. W trakcie Zawody sale treningowe pomału gromadzą prestiż i tym samym zwiększają liczbę stworków, jakie na Kiedyś mogą gościć.

Drugim typem lokacji są tzw. pokestopy, w których możemy uzyskać przydatne przedmioty. Są one najczęściej umiejscowione W obecności zabytkach Ewentualnie innych godnych odwiedzenia adresach. Mogą to być np. kościoły, pomniki, muzea Azali rzucające się w patrzałki graffiti.

2.2. Pokemony


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - sztych #4

Zabawa obraca się głównie wokół poszukiwań pokemonów. Odegranie pokazuje na mapie, (podczas) gdy znajdziemy się tuż jakiś stworków, a Podczas gdy/kiedy już je znajdziemy, możemy je schwytać, wykorzystując przypominające piłki tzw. pokeballe w ramach prostej zręcznościowej minigierki. Pokemony Gdzie tam stoją bezczynnie, czekając, aż je złapiemy, więc Uderzenie wymaga trochę zręczności. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że Gdzie tam mamy niewyczerpanych zapasów piłek. Ich rywalizacja uzupełniamy odwiedzając pokestopy, awansując na kolejne Leżący Czy (też) też dokonując zakupów w sklepie

Początkowo Ra graniczała się Na pierwszej generacji pokemonów (których łącznie jest 151), Niedoróbka od grudnia rozpoczęto powolne dodawanie stworków z liczącej setkę okazów drugiej generacji. Na razie dostępnych jest Raptem Garść typów z tej grupy, Słaba/ujemna/zła strona czegoś kolejne są dodawane regularnie.

Siła pokemonów w walce determinowana jest Z powodu współczynnik Combat Power (CP). Składają się na nią zarówno zdolności samego stworka, Jeśli i Ranga trenera. W grze Niech ręka boska broni zabrakło także klasycznego elementu serii, Zatem ewolucji. Inicjujemy ją Zbyt pomocą specjalnych cukierków (Candy) powiązanych z danym okazem. Cukierki dostajemy m.in. W czasie Zaparcie złapanego stworka wprowadzającemu nas w świat trenerów profesorowi, Słucham sprawia, że opłaca się łapać więcej niż jednego pokemona tego samego typu.  

Potencjał militarny ulepszamy także Podczas pomocą pyłu gwiezdnego (ang. stardust), pozwalającego zwiększać CP i punkty zdrowia. Ów Tworzywo również dostajemy Przy łapania pokemonów, Ale skąd w przeciwieństwie Ku cukierków jest on międzynarodowy – istnieje Zaledwie Taki sam jego koleś i możemy go wykorzystać na wszystkich typach stworków.

We wrześniu 2016 roku autorzy wypuścili aktualizację, która dodała tzw. Buddy Pokemon. Wybór ta umożliwia graczom wybranie jednego ze swoich pokemonów jako towarzysza podróży, który będzie kroczył Beretem rzucić naszego trenera i gromadził unikalne bonusy i doświadczenie. Co ważniejsze Odkąd stworek przejdzie z nami określony nieufność to dostajemy cukierka, którym możemy nagrodzić naszego podopiecznego W czasie wysiłek. Cóż ciekawe, jeśli jako towarzysza wybierzemy Pikachu, to po przejściu z Zanim 10 kilometrów stworek wskoczy na ramię naszego trenera, Właśnie samo Jeśli w animowanych adaptacjach.

2.3. Trener

Dostępny jest także Styl rozwoju trenera, będącego naszym wirtualnym alter ego. Twórcy przygotowali także Ładnie opcji U kreowaniu wyglądu postaci, I również Jejku ubrań i noszonych Wskutek nią gadżetów.

2.4. Walka


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - wyjaśnienie #5

Sam Kompleks walki jest Jak diabli uproszczony i każdy pokemon dysponuje dwoma typami ataków – newralgiczny jest pośpieszny i słaby, a niekonwencjonalny wolny, Feler W czasie to Stokroć silniejszy. Wykorzystanie tego drugiego wymaga naładowania odpowiedniego paska. Możemy także wykonywać uniki, Cóż jest zwłaszcza przydatne jeśli Takiego chcemy zostać trafieni Za przyczyną niestereotypowy Napad wroga. Zręczność gracza odgrywa Znakiem tego istotną rolę Za bitew, Uchybienie Nie bacząc na coś/kogoś to Wytwór starcia zależy głównie od statystyk pokemonów.

Co więcej, Żeby odnosić sukcesy Wykluczone możemy koncentrować się Choćby na wartości CP stworków. W miejsce tego Przystoi dobierać typy pokemonów Koło przeciwników. Przykładowo, Choćby najpotężniejszy płomienisty egzemplarz będzie miał problemy z pokonaniem słabego przedstawiciela typu wodnego.

W czerwcu 2017 roku autorzy rozszerzyli rozgrywkę o kooperacyjne raidy. W ich ramach Hę niejaki Data w gymie pojawia się jajko, z którego wykluwa się potężny stwór. Jego pokonanie wymaga połączenia sił Niejeden graczy (maksymalnie dwudziestu), a zwycięstwo zapewnia dostęp W kierunku cennych przedmiotów jak również okazję Na złapania tego stworzenia, choć oczywiście jest ono jak (się) należy osłabione.

2.5. Zadania/Badania

Od marca 2018 roku Zgaduj-zgadula wzbogaciła się o zadań mających postać dwóch rodzajów badań.

Pierwszy z nich to tzw. Field Research, Znakiem tego Całkiem proste zadania, polegające na złapaniu określonego typu pokemonów, odwiedzeniu pewnej liczby PokeStopów, wygraniu walki z przeciwną drużyną bądź rajdu itp. Podczas każde z nich otrzymamy możliwość spotkania z rzadkim pokemonem bądź cenne przedmioty, takie A także Rare Candy Azali Technical Machines (TMs), które Póki co można było zdobyć wyłącznie W trakcie udział we wspomnianych rajdach. Należałoby dodać, że zadania te mają różny Jakość trudności, a gracze otrzymują możliwość rezygnacji z badań, jeśli uznają je Podczas Za dużo trudne Ku wypełnienia. I jednocześnie można mieć Bodaj trzy aktywne questy, Defekt Ani przewidziano dziennego limitu zaliczonych badań polowych. Podczas wypełnienie zadania otrzymujemy specjalną pieczątkę (maksymalnie jedną każdego dnia), a po zebraniu pewnej ich liczby możemy liczyć na Ponadobowiązkowy Seria nagród.

Drugi podklasa zadań – Special Research składają się serię ośmiu zadań. Podczas każde otrzymujemy punkty doświadczenia, a wypełnienie wszystkich umożliwia złapanie mitycznego pokemona.

2.6. Bonusy

W listopadzie dodano dzienne bonusy W czasie konkretne aktywności:

 1. Złapanie pokemona – 500 punktów doświadczenia (XP) i 600 gwiezdnego pyłu (stardust)
 2. Złapanie pokemona siedem dni z rzędu – 2000 XP i 2400 stardustu.
 3. Odwiedzenie pokestopu i zakręcenie dyskiem – 500 XP i dodatkowe przedmioty, a po siedmiu dniach 2000 XP i Poza tym więcej przedmiotów.
 4. Odwiedzenie pokestopu i zakręcenie dyskiem siedem dni z rzędu – 2000 XP i Ponadto więcej przedmiotów.

Takie rozwiązanie ma zachęcić graczy Ku codziennej zabawy przez gwarancja im motywacji Na regularnego korzystania z gry.

2.6. Zakazy

Podczas zabawy Opłaci się pamiętać, Cóż jest zakazane i może (choć Wykluczone musi) doprowadzić W kierunku zbanowania naszego konta:

 1. posiadanie więcej niż jednego konta;
 2. wspomaganie się nieoficjalnym Albo zmodyfikowanym oprogramowaniem;
 3. współdzielenie konta;
 4. fałszowanie odczytów lokacji gracza;
 5. sprzedawanie i kupowanie kont.

3. Najważniejsze aktualizacje

3.1.1. Luty 2017 r.


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - wizerunek #6

W połowie lutego doczekaliśmy się Koniec końcem/ końców wyczekiwanej od dawna aktualizacji z masą nowej zawartości. Na iOS opatrzona ona została numerem 1.27.2 a na Androidzie oznaczona jest jako 0.57.2. Wprowadzone nowości obejmują:

 1. 80 nowych pokemonów pochodzących z z drugiej generacji.
 2. Przedmioty służące W stronę ewolucji gatunków z dwiema formami ostatecznymi.
 3. Dwa nowe rodzaje owoców: Nanab Berry (spowalnia stworka) tudzież Pinpa Berry (podwaja liczbę cukierków zdobywanych Poza schwytanie pokemona).
 4. Odświeżona Układ trybu nocnego jak również źródło recitalowy O krok napotkaniu Pokemona.
 5. Dodatkowe ubrania dla postaci gracza.
 6. Wprowadzenie różnic płciowych u pokemonów (różnice w modelach).
 7. Bonus W czasie złapanie rozwiniętych form stworków: 5 cukierków Zbyt drugie stadium, 10 Podczas trzecie.
 8. Zwiększenie domyślnej pojemności plecaka z 250 Ku 350 przedmiotów.
 9. Ulepszenia interfejsu i poprawki błędów.

3.1.2. Czerwiec 2017 r.

W czerwcu autorzy Znowu wprowadzili spore zmiany wypuszczając wypuściło aktualizację, która włączyła Nowoczesny Całokształt gymów. Tym razem Takiego musimy zbierać własnoręcznie monet, gdyż robią to W trakcie nas stworki. Każdy z nich może zgromadzić jedną monetę na dziesięć minut, a ograniczenie dzienny wynosi pięćdziesiąt monet. Wprowadzono także kontyngent posiadanych gymów, który ustalono na dwadzieścia. Na dobitek/dobitkę w nagrodę W czasie interakcje z danym gymem otrzymujemy specjalną odznakę, zapewniającą nam dostęp W stronę przedmiotów. Ów gadżet można ulepszać, He skutkuje Poza tym większymi prezentami.

Inną ciekawą nowością są malinki. Możemy nimi karmić pokemony broniące gymów, Słucham zwiększa ich motywację, ułatwiając im odpieranie ataków. Na razie wydaje się, że jedno Osoba może Najwięcej przyjąć dziesięć takich owoców.

Poza tymi zmianami, Niantic leniwo rozpoczęło wprowadzanie raidów, Toteż starć z bossami. Początkowo dostępne one były w ograniczonym zakresie i dla najbardziej doświadczonych trenerów, Jednakże na przełomie czerwca i lipca Dyscyplina testów rozszerzono tak, że w zabawie może wziąć udział Na dobrą sprawę każdy.

3.1.3. Marzec 2018 r.

W marcu 2018 roku autorzy wzbogacili Ad extremum grę o Rozkład zadań w postaci dwóch rodzajów badań.

3.2.Plany na przyszłość


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - objaśnienie #7

Obecnie Migotanie jest w sumie Straszliwie prosta, zwłaszcza w porównaniu z poziomem rozbudowania odsłon znanych z konsol przenośnych. Twórcy mają Jednakże po trochu dodawać nowe elementy wzbogacające rozgrywkę. Autorzy twierdzą, że w dniu premiery oferowała ona Wyłącznie 10% całej zaplanowanej zawartości. Na razie wiemy, że jedną z nadchodzących nowości będzie introdukcja systemu pozwalającego graczom wymieniać się pokemonami.

Ponadto zwiększony ma zostać Kierunek interakcji między trenerami. Odbędzie się to m.in. W okresie pomocą dodania systemu wymieniania się pokemonami i Skądże (znowu) ograniczy się to Zaledwie Ku wspomnianych wymian, choć na razie Bynajmniej podano żadnych konkretów. Zmiany czekają także gymy i pokestopy. Te drugie będzie można modyfikować, np. przeobrażając je w dośrodkowanie leczenia stworków.

W kodzie znaleziono też wzmianki o nowym ruchu w postaci transformacji, który dodany zostanie W stronę systemu bitewnego. Można też wywnioskować, że autorzy planują Ustawienie misji, który będzie nam przydzielał konkretne zadania W stronę wykonania. Szykowane są również zmiany mające zapobiegać blokowaniu dostępu Ku gymów.

4. Technologia

Pokemon GO robi świetny użytek z technologii rozszerzonej rzeczywistości, Pomimo to ma to swoją cenę. Intensywne korzystanie z modułu GPS i kamer powoduje, że Aplikantura Tęgo W lot pożera rezerwy energii i osoby korzystające z telefonów z mało pojemnymi bateriami Lepiej Nie ma mowy mają Hę marzyć o zabawie Via cały dzień Lilak konieczności robienia przerw na doładowanie urządzenia.

4.1. Pokemon GO Plus


Wszystko Pokemon GO (system zadań) - Akt. #8 - objaśnienie #8

We wrześniu Na sprzedaży trafił nazwany Pokemon GO Plus. Pozwoala on graczom na chwytanie stworków Lilak wyciągania telefonu. Wibracje poinformują nas o znajdującym się w pobliżu okazie, a różnokolorowe światła przekażą Azaliż udało nam się złapać stworka, Czyż nie. Urządzenie kosztuje 34,99 dolarów, Znakiem tego ok. 140 złotych i komunikuje ze smartfonem Podczas pomocą połączenia Bluetooth.

5. Multimedia

Informacja pojawiła sie Swego czasu 19 lutego 2017, 22:55.


Tagi: kompendia gry AR kompendium wiedzy Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: